Змішувач Gappo Aventador G1050-8
Фото 3 |
Gappo Aventador G1050-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Aventador G1050-8
Усі ціни 17 →Змішувач для раковини GAPPO хром G1050-8 | 2 844 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GAPPO чорний латунь G1050 | 3 293 грн. |
Змішувач для умивальника Gappo G1050 чорний | 3 293 грн. |
Змішувач для умивальника GAPPO G1050, чорний 1034034 | 3 293 грн. |
Змішувач для умивальника GAPPO Aventador G1050, чорний (1034034) | 3 293 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →