Шурупокрут DeWALT DCF620D2K
Відео 4Фото 4 |
DeWALT DCF620D2K |
|
Потужний шурупокрут з акумуляторним живленням і підсвічуванням, призначений для монтажу гіпсокартонних плит до дерев'яних і металевих каркасів. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на професійне використання та виконання робіт з оздоблення фасадів будинків, покрівлі та стін. Укомплектований пристроєм для автоматичної подачі шурупів, яке багаторазово прискорює типові серійні операції при установці гіпсокартонних плит та покрівельні роботи.
Регулювання виносу носової частини інструменту дозволяє використовувати саморізи різної довжини. Важливою особливістю конструкції дрилі-шурупокрута DeWALT DCF620D2K є безщітковий двигун Brushless, який не потребує обслуговування, стійок до перевантажень і забезпечує значний робочий ресурс інструменту. Під час роботи в погано освітлених місцях нагоді яскрава LED-підсвічування. Крім пристрої для автоматичної подачі шурупів (в стрічці) в стандартний комплект дрилі-шурупокрута включені два фірмових акумулятора XR Li-Ion ємністю 2 Агод (18В), дві біти PH2 різної довжини, бітотримач з магнітною фіксацією, швидкий зарядний пристрій для організації безперебійної роботи і кейс системи TSTAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCF620D2K
Усі ціни 23 →Шуруповерт акумуляторний DeWALT DCF620D2K | 16 099 грн. |
DeWALT DCF620D2K | 16 099 грн. |
Акумуляторний шурупокрут по гіпсокартону Dewalt DCF620D2K | 16 099 грн. |
Шуруповерт для гіпсокартонних плит DeWalt DCF620D2K | 12 279 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт DeWALT (DCF620D2K) | 16 099 грн. |
Модификації DeWALT DCF620D2K
Ціни на DeWALT DCF620D2K |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCF620E1K | від 11 840 грн. | 3 пропозиції | ||
DeWALT DCF620D2 | від 11 520 грн. | 4 пропозиції | ||
DeWALT DCF620D2K | від 12 279 грн. | 23 пропозиції | ||
DeWALT DCF620P2K | від 13 360 грн. | 29 пропозицій | ||
DeWALT DCF620NT | від 7 129 грн. | 4 пропозиції | ||
DeWALT DCF620N | від 7 499 грн. | 18 пропозицій |