Дриль-шурупокрут DeWALT DCD709S2T
Відео 23Фото 11 |
DeWALT DCD709S2T |
|
Потужна і надійна акумуляторна дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з підвищеним максимальним крутним моментом (до 65 Нм) і необслуговуваним безщітковим електродвигуном. Являє собою витривалий ручний електроінструмент професійного класу, орієнтований на виконання монтажно-демонтажних, обробних і складальних робіт звичайної і підвищеної інтенсивності. Дриль-шурупокрут DeWALT DCD709S2T обладнана довговічним металевим планетарним редуктором і компактним безщітковим електродвигуном.
Така зв'язка відрізняється максимальною енергоефективністю і високою стійкістю до перевантажень, що особливо важливо при активному професійному застосуванні. Підтримується електронне управління швидкістю обертання швидкозатискного патрона, що дозволяє швидко змінювати оснастку (до 13 мм) без використання допоміжного інструменту. Редуктор забезпечує два робочих діапазону швидкостей. Перший (0-450 об/хв) ефективний при загвинчуванні-відверненні шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів. Друга швидкість (0-1650 об/хв) краще всього підійде для швидкого свердління невеликих отворів в чорних/кольорових металах і їх сплавах, деревині та м'яких мінеральних матеріалах. Комплектується двома батареями DeWALT 18V XR (1,5 Ач), зарядним пристроєм і кейсом TSTAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCD709S2T
Усі ціни 24 →DeWALT DCD709S2T | 9 799 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD709S2T безщітковий, 2 акб | 9 799 грн. |
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт бесщеточний DeWALT DCD709S2T | 9 699 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD709S2T (2х18 В, 1.5 А*год | 9 800 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт DeWalt (DCD709S2T) | 9 799 грн. |
Модификації DeWALT DCD709S2T
Ціни на DeWALT DCD709S2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD709M1 | від 10 199 грн. | 1 пропозиція | ||
DeWALT DCD709S2T | від 9 310 грн. | 24 пропозиції | ||
DeWALT DCD709D2T | від 7 499 грн. | 27 пропозицій | ||
DeWALT DCD709L2T | від 10 400 грн. | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD709M2T | від 11 240 грн. | 21 пропозиція | ||
DeWALT DCD709P2T | від 13 205 грн. | 24 пропозиції | ||
DeWALT DCD709N | від 4 465 грн. | 19 пропозицій |