Шурупокрут DeWALT DCF840N
Відео 11Фото 14 |
DeWALT DCF840N |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCF840N
Усі ціни 17 →DeWALT DCF840N | 3 999 грн. |
Шурупокрут ударний акумуляторний DeWALT DCF840N, без акб | 3 999 грн. |
Шуруповерт акумуляторний DeWALT DCF840N (без АКБ та ЗП) | 5 099 грн. |
Аккумуляторный ударный шуруповерт DeWalt (DCF840N) | 3 999 грн. |
Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF840N (DCF840N) | 3 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Варіанти комплектації:
- Модель {2263901, DeWALT DCF840N} - шурупокрут
- Модель {2263900, DeWALT DCF840NT} - шурупокрут, кейс
- Модель {2359318, DeWALT DCF840D2T} — шурупокрут, 2 акумулятори DeWALT 18V XR DCB183 18 В (2 Агод), зарядний пристрій DCB115 та кейс TSTAK
- Модель {2359375, DeWALT DCF840E1T} - шурупокрут, 1 акумулятор DeWALT 18V XR PowerStack DCBP034 18 В (1.7 Агод) та кейс TSTAK.
Модификації DeWALT DCF840N
Ціни на DeWALT DCF840N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCF840E1T | від 8 740 грн. | 18 пропозицій | ||
DeWALT DCF840D2T | від 9 479 грн. | 20 пропозицій | ||
DeWALT DCF840N | від 3 999 грн. | 17 пропозицій | ||
DeWALT DCF840NT | від 5 699 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →