Садова повітродувка-пилосос DeWALT DCM562P1
Відео 8Фото 7 |
DeWALT DCM562P1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCM562P1
Усі ціни 6 →Садовий пилосос-повітродувка акумуляторна DeWalt DCM562P1 | 11 200 грн. |
Повітродувка акумуляторна безщіткова DeWALT DCM562P1 | 13 199 грн. |
Повітродувка акумуляторна бесщеточний DeWALT DCM562P1 | 13 198 грн. |
Садова повітродувка DeWALT DCM562P1 | 13 199 грн. |
Садовая воздуходувка DeWalt DCM562P1 | 11 203 грн. |
Садова повітродувка DeWalt DCM562P1 | 13 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →