Ящик для інструменту DeWALT DWST83347-1
Відео 3Фото 10 |
DeWALT DWST83347-1 |
|
Ящик системи TSTAK 2.0, об'єм ящика — 36 л, максимальний вантаж — 30 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWST83347-1
Усі ціни 6 →DeWALT DWST83347-1 | 3 708 грн. |
Ящик-візок TSTAK 2.0 DeWALT DWST83347-1 | 3 709 грн. |
Ящик-візок TSTAK 2.0 DeWALT DWST83347-1 | 4 635 грн. |
Ящик для інструментів DeWALT Ящик-візок TSTAK 2.0 550х440х630 мм (DWST8334 | 3 698 грн. |
Ящик для інструментів DeWALT Ящик-візок TSTAK 2.0 550х440х630 мм (DWST8334 | 3 708 грн. |
DeWALT Ящик для інструментів DeWALT Ящик-візок TSTAK 2.0 550х440х630 мм (D | 3 708 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →