Ящик для інструменту Intertool HT-5047
Відео 6Фото 7 |
Intertool HT-5047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-5047
Усі ціни 11 →Ящик инструментальный Intertool HT-5047 | 840 грн. |
Intertool Intertool HT-5047 118130 | 949 грн. |
Ящик інструментальний металевий 450 мм, 7 секцій INTERTOOL HT-5047 | 949 грн. |
Intertool Ящик Intertool инструментальный 450мм, 7 секций (HT-5047) | 902 грн. |
Скринька для інструментів металевий 450 мм, 7 секцій INTERTOOL HT-5047 | 949 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Intertool HT-5047:
- Довжина — 450 мм
- Модель HT-5043 — має 3 відділення
- Модель HT-5045 — має 5 відділень
- Модель HT-5047 — має 7 відділень
Модификації Intertool HT-5047
Ціни на Intertool HT-5047 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-5043 | від 617 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-5045 | від 663 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool HT-5047 | від 840 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →