Шухляди для інструменту DeWALT DWST83411-1
Відео 1Фото 10 |
DeWALT DWST83411-1 |
|
Максимальне навантаження 90 кг, об'єм ящиків 57 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWST83411-1
Усі ціни 12 →DeWALT DWST83411-1 | 8 429 грн. |
Ящик передвижной DeWalt (DWST83411-1) | 8 429 грн. |
Комплект ящиків DeWALT DWST83411-1 | 8 428 грн. |
Комплект ящиків DeWALT DWST83411-1 | 8 429 грн. |
Ящик для інструментів DeWALT комплект TSTAK 2.0 ящик+органайзер+ящик-візок | 8 300 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →