Литий диск Dezent TH 6,5x16/5x120 ET51 DIA65,1
Відео 2Фото 18 | від 7 820 до 8 910 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Dezent TH 59
Характеристики
Dezent TH 6,5x16/5x120 ET51 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TH 6,5x16/5x120 ET51 DIA65,1
Сортувати
Dezent TH R16 W6.5 PCD5x120 ET51 DIA65.1 Silver | 8 455 грн. |
Dezent TH R16 W6.5 PCD5x120 ET51 DIA65.1 Black Polished TTHZ9BP51E | 8 570 грн. |
Dezent TH R16 W6.5 PCD5x120 ET51 DIA65.1 Black Polished | 8 868 грн. |
Dezent TH R16 W6.5 PCD5x120 ET51 DIA65.1 BLACK POLISHED | 8 910 грн. |
Dezent TH R16 W6.5 PCD5x120 ET51 DIA65.1 Silver TTHZ9SA51E | 7 820 грн. |
Dezent TH R16 W6.5 PCD5x120 ET51 DIA65.1 Silver | 8 088 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі