Литий диск Dezent TJ 8x16/6x114,3 ET30 DIA66,1
Фото 11 | від 6 470 до 11 454 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Dezent TJ 15
Характеристики
Dezent TJ 8x16/6x114,3 ET30 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TJ 8x16/6x114,3 ET30 DIA66,1
Сортувати
Dezent TJ R16 W8 PCD6x114,3 ET30 DIA66.1 Silver | 9 315 грн. |
Dezent TJ 8x16 6x114.3 ET30 DIA66.1 S | 6 470 грн. |
Dezent TJ SILVER - Silber (R16 W8.0 PCD6x114.3 ET30 DIA66.1) | 10 099 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x114.3 ET30 DIA66.1 Silver TTJQKSA30 | 11 069 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x114.3 ET30 DIA66.1 Silver | 11 454 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x114,3 ET30 DIA66.1 BLACK POLISHED | 9 923 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x114,3 ET30 DIA66.1 Black Front Polished | 9 720 грн. |
Закрити
Схожі