Литий диск Dezent TJ 8x16/6x139,7 ET20 DIA106,1
Фото 11 | від 4 810 до 10 335 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Dezent TJ 15
Характеристики
Dezent TJ 8x16/6x139,7 ET20 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TJ 8x16/6x139,7 ET20 DIA106,1
Сортувати
Литые диски Dezent TJ R16 W8 PCD6x139.7 ET20 DIA106.1 (silver) 1000949576 | 5 059 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x139,7 ET20 DIA106.1 Silver | 9 315 грн. |
DEZENT TJ 8,0x16/6x139,7 D106,1 ET20 S | 4 910 грн. |
Диски Dezent TJ 8x16 6x139,7 ET20 DIA106,1 (silver) | 4 832 грн. |
Dezent TJ (R16 W8.0 PCD6x139.7 ET20 DIA106.1) silver | 4 832 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі