Литий диск Dezent TJ 8x16/6x139,7 ET35 DIA93,1
Фото 11 | від 7 000 до 9 923 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):93.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent TJ 15
Характеристики
Dezent TJ 8x16/6x139,7 ET35 DIA93,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TJ 8x16/6x139,7 ET35 DIA93,1
Сортувати
Dezent TJ R16 W8 PCD6x139,7 ET35 DIA93.1 Silver | 9 315 грн. |
Dezent TJ 8x16 6x139.7 ET35 DIA93.1 DP | 7 000 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x139,7 ET35 DIA93.1 BLACK POLISHED | 9 923 грн. |
Dezent TJ R16 W8 PCD6x139,7 ET35 DIA93.1 Black Front Polished | 9 720 грн. |
Закрити
Схожі