Литий диск Dezent TN 6x15/4x100 ET31 DIA60,1
Відео 1Фото 29 | від 4 322 до 7 314 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):31 мм |
Модифікації Dezent TN 62
Характеристики
Dezent TN 6x15/4x100 ET31 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TN 6x15/4x100 ET31 DIA60,1
Сортувати
Dezent TN Silver R15 W6.0 PCD4x100 ET31 DIA60.1 | 6 532 грн. |
Dezent Dezent TN 6x15 4x100 ET31 DIA60.1 S | 4 322 грн. |
Диски Dezent TN 6x15 4x100 ET31 DIA60,1 (silver) (1002225212) | 5 950 грн. |
Dezent TN Dark Black Polished R15 W6.0 PCD4x100 ET31 DIA60.1 | 7 314 грн. |
Диски DEZENT TN dark R15 W6 PCD4x100 ET31 DIA60,1 ID319525 | 6 428 грн. |
Диски DEZENT TN silver R15 W6 PCD4x100 ET31 DIA60,1 ID319562 | 5 699 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі