Литий диск Dezent TN 6x15/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 1Фото 29 | від 5 699 до 7 296 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent TN 62
Характеристики
Dezent TN 6x15/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TN 6x15/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
Dezent TN Dark Black Polished R15 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 7 296 грн. |
Диски Dezent TN 6x15 4x98 ET35 DIA58,1 (silver) (1002225210) | 5 867 грн. |
Dezent TN Silver R15 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 6 607 грн. |
Dezent TN Black R15 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 6 745 грн. |
Диски Dezent TN 6x15 4x98 ET35 DIA58,1 (black) (1002225133) | 5 908 грн. |
Диски DEZENT TN dark R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58,1 ID319523 | 6 428 грн. |
Диски DEZENT TN black R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58,1 ID319504 | 5 870 грн. |
Диски DEZENT TN silver R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58,1 ID319560 | 5 699 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі