Литий диск Dezent TU 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Відео 1Фото 24 | від 5 784 до 6 624 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Dezent TU 75
Характеристики
Dezent TU 6x15/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TU 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
Dezent TU Silver R15 W6.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1 | 6 578 грн. |
Диски Dezent TU 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (black) (1002144028) | 5 784 грн. |
Dezent TU Black R15 W6.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1 | 6 624 грн. |
Диски Dezent TU 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (silver) (1002144093) | 5 784 грн. |
Диски DEZENT TU silver R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57,1 ID319697 | 6 428 грн. |
Диски DEZENT TU black R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57,1 ID319631 | 6 428 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі