Литий диск Dezent TY 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1
Відео 2Фото 20 | від 6 299 до 8 099 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1
Сортувати
Dezent TY SILVER - Silber (R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1) | 8 099 грн. |
Dezent TY R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1 Graphite Matt TTYZ2GA45 | 7 365 грн. |
Dezent TY Graphite matt R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1 | 7 250 грн. |
Dezent TY (6.5J x 16 4x100 ET45 DIA60.1 Silver) | 7 130 грн. |
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1) | 7 099 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі