Литий диск Dezent TY 6,5x16/5x112 ET48 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 5 620 до 7 509 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 6,5x16/5x112 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 6,5x16/5x112 ET48 DIA70,1
Сортувати
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA70.1) | 7 399 грн. |
Dezent TY R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA70.1 Graphite Matt TTYZ8GA48 | 6 823 грн. |
Dezent TY Graphite matt R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA70.1 | 6 424 грн. |
Dezent TY (6.5J x 16 5x112 ET48 DIA70.1 Silver) | 5 620 грн. |
Dezent TY SILVER - Silber (R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA70.1) | 6 899 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі