Литий диск Dezent TY 6,5x16/5x114,3 ET35 DIA71,6
Відео 2Фото 20 | від 6 299 до 7 617 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 6,5x16/5x114,3 ET35 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 6,5x16/5x114,3 ET35 DIA71,6
Сортувати
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA71.6) | 7 199 грн. |
Dezent TY R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA71.6 Graphite Matt TTYZ0GA35 | 7 365 грн. |
Dezent TY Graphite matt R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA71.6 | 7 250 грн. |
Dezent TY (6.5J x 16 5x114.3 ET35 DIA71.6 Silver) | 7 180 грн. |
Dezent TY SILVER - Silber (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET35 DIA71.6) | 7 099 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі