Литий диск Dezent TY 6x15/4x100 ET44 DIA60,1
Відео 2Фото 20 | від 5 265 до 6 624 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації Dezent TY 155
Характеристики
Dezent TY 6x15/4x100 ET44 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 6x15/4x100 ET44 DIA60,1
Сортувати
Dezent TY R15 W6 PCD4x100 ET44 DIA60.1 Silver | 5 265 грн. |
Dezent TY R15 W6 PCD4x100 ET44 DIA60.1 Graphite Matt TTYK2GA44 | 5 702 грн. |
Dezent TY S R15 W6.0 PCD4x100 ET44 DIA60.1 | 6 624 грн. |
Dezent TY R15 W6 PCD4x100 ET44 DIA60.1 Graphite Matt | 5 886 грн. |
Dezent TY R15 W6 PCD4x100 ET44 DIA60.1 MATT GRAPHITE | 5 265 грн. |
Диски Dezent TY 6x15 4x100 ET44 DIA60,1 (silver) (1001138554) | 6 074 грн. |
Диски Dezent TY 6x15 4x100 ET44 DIA60,1 (matt graphite) (1001138585) | 5 784 грн. |
Диски DEZENT TY R15 W6 PCD4x100 ET44 DIA60,1 ID314447 | 5 699 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі