Литий диск Dezent TY 7x16/5x108 ET48 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 6 299 до 7 644 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 7x16/5x108 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7x16/5x108 ET48 DIA70,1
Сортувати
Dezent TY SILVER - Silber (R16 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA70.1) | 7 199 грн. |
Dezent TY R16 W7 PCD5x108 ET48 DIA70.1 Graphite Matt TTYPHGA48 | 7 391 грн. |
Dezent TY Graphite matt R16 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA70.1 | 7 250 грн. |
Dezent TY R16 W7 PCD5x108 ET48 DIA70.1 Graphite Matt | 7 644 грн. |
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R16 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA70.1) | 7 199 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі