Литий диск Dezent TY 7x16/5x120 ET31 DIA72,6
Відео 2Фото 20 | від 5 974 до 7 268 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):31 мм |
Модифікації Dezent TY 155
Характеристики
Dezent TY 7x16/5x120 ET31 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7x16/5x120 ET31 DIA72,6
Сортувати
Dezent TY R16 W7 PCD5x120 ET31 DIA72.6 Silver | 5 974 грн. |
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R16 W7.0 PCD5x120 ET31 DIA72.6) | 7 199 грн. |
Dezent TY Graphite matt R16 W7.0 PCD5x120 ET31 DIA72.6 | 7 268 грн. |
Dezent TY (7J x 16 5x120 ET31 DIA72.6 Silver) | 7 130 грн. |
Dezent TY R16 W7 PCD5x120 ET31 DIA72.6 MATT GRAPHITE | 5 974 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі