Литий диск Dezent TZ 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60,1
Відео 3Фото 46 | від 5 580 до 8 280 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Dezent TZ 221
Характеристики
Dezent TZ 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TZ 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60,1
Сортувати
Dezent TZ 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA60.1 S | 5 580 грн. |
Dezent TZ Dark (PCD5x114.3 R16 J6.5 ET50 DIA60.1) | 7 098 грн. |
Dezent TZ DARK - Black Polished (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) | 7 399 грн. |
Dezent TZ GM R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 | 7 728 грн. |
Dezent TZ (R16 W6,5 PCD5x114,3 ET50 DIA60,1) 1908671 | 6 467 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Отличные диски, с хорошей покраской и классным видом на машине. Краска не глянцевая, что реально хорошо, тк не царапается, точней не так заметно царапины после моек. Купил на пассат, смотрится хорошо. Пока езжу один сезон. Пару раз попал в яму, биения не появилось, а значит тест на прочность прошли. Да и вообще, отбалансировались на отлично. Советую брать антрацит, на нем не видно пыль с колодок)) Диски прошли Европейскую сертификацию, поэтому за качество не боюсь. Дизайн супер. Выглядят строго, дорого, лаконично. И главное хорошо смотрятся как в движении так и на месте. Есть цвет антрацит. Цена. Она не малая. Антон Ч: користуюся Dezent TZ кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Схожі