Литий диск Dezent TZ 7x16/5x114,3 ET40 DIA60,1
Відео 3Фото 46 | від 5 113 до 8 234 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Dezent TZ 221
Характеристики
Dezent TZ 7x16/5x114,3 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TZ 7x16/5x114,3 ET40 DIA60,1
Сортувати
Литые диски Dezent TZ R16 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1 (GR) 1002499645 | 5 392 грн. |
DEZENT TZ 7,0x16/5x114,3 D60,1 ET40 GR | 5 260 грн. |
Диски Dezent TZ 7x16 5x114,3 ET40 DIA60,1 (GR) | 5 150 грн. |
Dezent TZ (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1) GR | 5 150 грн. |
Dezent TZ DARK - Black Polished (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1) | 7 899 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Отличные диски, с хорошей покраской и классным видом на машине. Краска не глянцевая, что реально хорошо, тк не царапается, точней не так заметно царапины после моек. Купил на пассат, смотрится хорошо. Пока езжу один сезон. Пару раз попал в яму, биения не появилось, а значит тест на прочность прошли. Да и вообще, отбалансировались на отлично. Советую брать антрацит, на нем не видно пыль с колодок)) Диски прошли Европейскую сертификацию, поэтому за качество не боюсь. Дизайн супер. Выглядят строго, дорого, лаконично. И главное хорошо смотрятся как в движении так и на месте. Есть цвет антрацит. Цена. Она не малая. Антон Ч: користуюся Dezent TZ кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Схожі