Душова кабіна Lidz Latwa 90x90
Відео 1Фото 8 |
Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.GR P 80x8090x90 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Latwa 90x90
Усі ціни 15 →Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.GR (Профіль - сатин, скло - тонир | 9 599 грн. |
Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.GR, скло тон. 4 мм + Lidz Душовий | 7 645 грн. |
Lidz Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.FR + Kapielka ST90x90x15 (LLASC9090SLFSET) | 7 645 грн. |
Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм + Lidz Душови | 7 645 грн. |
Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.GR, скло тон. 4 мм + Lidz Душовий | 7 645 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lidz Latwa
Ціни на Lidz Latwa |
---|---|---|---|---|
Lidz Latwa 80x80 | від 5 000 грн. | 70 пропозицій | ||
Lidz Latwa 90x90 | від 7 550 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →