Наручний годинник Diesel Split DZ4643
Відео 2Фото 4 |
Diesel Split DZ4643 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diesel Split DZ4643
Годинник Diesel Split Chronograph DZ4643 | 14 040 грн. |
Часы Diesel Split DZ4643 | 14 040 грн. |
Наручний годинник Diesel Split DZ4643 | 14 040 грн. |
Наручные часы Diesel Split DZ4643 | 13 763 грн. |
Часы Diesel Split DZ4643 | 14 040 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →