USB-хаб Ugreen UG-80657 (CM416)
Фото 4 |
Ugreen UG-80657 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen UG-80657
USB-хаб розгалужувач Ugreen HUB USB Type A - 4x USB 3.0 Black (CM416) | 759 грн. |
Адаптер UGREEN CM416 USB 3.0 4-Port Hub 1m Black (80657) Перехідник USB-ха | 415 грн. |
Концентратор USB 3.0 UGREEN CM416 HUB 4in1 Black (80657) | 669 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →