ДБЖ Digitus DN-170111 800 ВА
![]() |
Digitus DN-170111 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити Digitus DN-170111 800 ВА
Усі ціни 35 →ДБЖ Digitus all-in-one 800va/480w (DN-170111) DN-170111 | 5 899 грн. | ![]() |
| 7 825 грн. | ![]() |
ДБЖ Digitus Line-Interactive, 800VA/480W, LED, 4xSchuko/3xC13, RJ45, USB (DN-170111) | 5 546 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Digitus 800VA DN-170 (DN-170111) DN-170111 | 5 899 грн. |
Digitus DN-170111 | 5 703 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Модификації Digitus DN-170111
| Ціни на Digitus DN-170111 |
|---|---|---|---|---|
| Digitus DN-170110 600 ВА | від 3 509 грн. | 40 пропозицій | ||
| Digitus DN-170111 800 ВА | від 5 496 грн. | 37 пропозицій | ||