Розетка Digitus DN-9001-N
Фото 5 |
Digitus DN-9001-N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DN-9001-N
Усі ціни 10 →DIGITUS DN-9001-N Розетка настінна | 290 грн. |
Розетку DIGITUS Cat. 5e, 2xRJ45,8P8C, для прихованої проводки (DN 9001-N) | 264 грн. |
Настенная розетка DIGITUS Cat. 5e,2xRJ45,8P8C, для скрытой проводки DN-900 | 301 грн. |
Комп'ютерна розетка Digitus 2xRJ45 UTP, для прихованої проводки (DN-9001-N | 262 грн. |
Digitus Настінна розетка DIGITUS Cat. 5e STP 2xRJ45 8P8C, для прихованої п | 329 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →