Розетка Digitus DN-9005-N
Фото 6 |
Digitus DN-9005-N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DN-9005-N
Усі ціни 10 →Digitus Digitus DN-9005-N | 344 грн. |
Настінна розетка DIGITUS Cat. 6, 2xRJ45,8P8C, для прихованої проводки DN-9 | 305 грн. |
Настенная розетка DIGITUS Cat. 6, 2xRJ45,8P8C, для скрытой проводки DN-900 | 333 грн. |
Комп'ютерна розетка Digitus 2xRJ45 FTP, для прихованої проводки (DN-9005-N | 344 грн. |
Digitus Мережева Розетка DIGITUS 2xRJ45 FTP, для прихованої проводки (DN-9 | 359 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →