Розетка Videx VF-BNSK2PC6-BG графіт
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2PC6-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2PC6-BG графіт
Усі ціни 14 →Розетка одномісна Videx Binera чорна CAT6 і CAT6 VF-BNSK2PC6-BG | 271 грн. |
Компьютерная розетка Videx BINERA CAT6+CAT6 двойная черн (VF-BNSK2PC6-BG) | 255 грн. |
Комп'ютерна розетка Videx BINERA CAT6 + CAT6 подвійна черн (VF-BNSK2PC6-BG | 269 грн. |
Videx Комп'ютерна розетка Videx BINERA CAT6 + CAT6 подвійна черн (VF-BNSK2 | 269 грн. |
Videx VF-BNSK2PC6-BG | 228 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK2PC6-BG
Ціни на Videx VF-BNSK2PC6-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2PC6-CR бежевий | від 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6-W білий | від 224 грн. | 3 пропозиції | ||
Videx VF-BNSK2PC6-BG графіт | від 228 грн. | 14 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6-SS сріблястий | від 264 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →