Розетка Schneider Asfora EPH4400123 бежевий
Schneider Asfora EPH4400123 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH4400123 бежевий
Усі ціни 10 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora (EPH4400123) EPH4400123 | 421 грн. |
Розетка двомісна Schneider Asfora кремова CAT5+CAT5 EPH4400123 | 413 грн. |
Schneider Electric EPH4400123 | 340 грн. |
Schneider Electric EPH4400123 25023 | 419 грн. |
Розетка подвійна комп'ютерна Schneider Electric Asfora RJ45 5 категорія UT | 421 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH4400123
Ціни на Schneider Asfora EPH4400123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH4400123 бежевий | від 340 грн. | 10 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH4400121 білий | від 413 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →