Зимова шина Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T
Виберіть розмір шин
Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diplomat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diplomat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T
Усі ціни 24 →Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T | 1 782 грн. |
Diplomat DIPLOMAT WINTER ST 155/70 R13 75T (9016293344) | 3 320 грн. |
Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T | 1 749 грн. |
Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T | 1 971 грн. |
Зимние шины Diplomat Winter ST 155/70 R13 75T 1000252619 | 1 899 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →