Штампований диск KrKZ 2108 5x13/4x98 ET40 DIA59
від 918 до 1 597 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):59 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації KrKZ 2108 2
Характеристики
KrKZ 2108 5x13/4x98 ET40 DIA59 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KrKZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KrKZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KrKZ 2108 5x13/4x98 ET40 DIA59
Сортувати
Кременчуг 11.10-01 ВАЗ 2108-2109 5x13 4x98 ET40 DIA59 W | 932 грн. |
Кременчуг ВАЗ 2108-2109 (R13 W5.0 PCD4x98 ET40 DIA59) белый | 939 грн. |
КрКЗ ВАЗ 2108 R13 W5 PCD4x98 ET40 DIA59 (серый) | 1 043 грн. |
КРКЗ КрКЗ ВАЗ 2108 R13 W5 PCD4x98 ET40 DIA59 (серый) | 1 086 грн. |
КРКЗ КрКЗ ВАЗ 2108 R13 W5 PCD4x98 ET40 DIA59 (белый) | 1 042 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі