Литий диск Zorat 461 5x13/4x114,3 ET40 DIA69,1
Фото 2 | від 2 678 до 3 280 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):69.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 461 5
Характеристики
Zorat 461 5x13/4x114,3 ET40 DIA69,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 461 5x13/4x114,3 ET40 DIA69,1
Сортувати
Литые диски ZW 461 R13 W5 PCD4x114.3 ET40 DIA69.1 (BP) 1000499191 | 2 818 грн. |
ZW 461 5,0x13/4x114,3 D69,1 ET40 BP | 2 891 грн. |
ZW 461 (R13 W5.0 PCD4x114.3 ET40 DIA69.1) BP | 2 896 грн. |
Диски ZW 461 5x13 4x114,3 ET40 DIA69,1 (BP) | 2 678 грн. |
Zorat Wheels 461 5x13 4x114.3 ET40 DIA69.1 BP | 3 010 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі