Литий диск Zorat 392 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Фото 2 | від 2 552 до 3 124 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat 392 12
Характеристики
Zorat 392 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 392 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 392 R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (SP) 1000253309 | 2 688 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 392 R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 SP | 2 748 грн. |
ZW 392 5,5x13/4x98 D58,6 ET25 SP | 2 737 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-392 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) SP | 2 993 грн. |
ZW 392 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) SP | 2 758 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі