Зимова шина Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T
Виберіть розмір шин
Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T 165/70 R14 81 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diplomat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diplomat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T
Усі ціни 23 →Шина Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T | 1 881 грн. |
Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T | 1 872 грн. |
Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T | 2 074 грн. |
Diplomat Winter ST (165/70R14 81T) | 1 843 грн. |
Зимние шины Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T 1000697931 | 1 908 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T
Ціни на Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T |
---|---|---|---|---|
Diplomat Winter ST 165/70 R14 81T | від 1 843 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →