Зимова шина PAXARO Winter 165/70 R14 81T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
PAXARO Winter 165/70 R14 81T 165/70 R14 81 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PAXARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PAXARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PAXARO Winter 165/70 R14 81T
Усі ціни 23 →Paxaro Winter 165/70 R14 81T | 1 796 грн. |
Paxaro Winter (165/70R14 81T) | 1 777 грн. |
Paxaro Winter 165/70 R14 81T | 2 004 грн. |
Зимние шины Paxaro Winter 165/70 R14 81T 1000781124 | 1 843 грн. |
Зимова шина PAXARO 4x4 Winter 165/70R14 81T | 1 733 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації PAXARO Winter 165/70 R14 81T
Ціни на PAXARO Winter 165/70 R14 81T |
---|---|---|---|---|
PAXARO Winter 165/70 R14 81T | від 1 733 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →