Пульт DJI RC Plus (CP.RC.00000000.02)
Відео 12Фото 3 |
DJI RC Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI RC Plus
Усі ціни 11 →Пульт Dji Rc Plus Controller (CP.RC.00000000.01) | 62 371 грн. |
Пульт Dji Rc Plus Controller (CP.RC.00000000.01) | 61 747 грн. |
Пульт управління для дрона DJI RC Plus Controller for Matrice 30/300 RTK/3 | 61 079 грн. |
DJI RC Plus Controller for Matrice 30/300 RTK/350 RTK CP.RC.00000000.02 | 60 709 грн. |
Пульт керування DJI RC Plus (CP.RC.00000000.01) | 61 160 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →