Прасувальна дошка Dogrular Perilla Rachel (UBS15023)
Фото 3 |
Dogrular Perilla Rachel |
|
Чохол з антипригарним покриттям
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular Perilla Rachel
Усі ціни 15 →Дошка для прасування Dogrular Rachel | 2 299 грн. |
Дошка прасувальна RACHEL 15023-PLUG, 40*120 см | 1 957 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular RACHEL з додатковим чохлом 120 х 40 см (15023-0 | 2 280 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular RACHEL з розеткою та додатковим чохлом 120 х 40 | 2 300 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular RACHEL з розеткою, підрукавником та додатковим | 3 290 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →