Автохолодильник Dometic Waeco TropiCool TCX-07 (9600025390)
Відео 2Фото 7 | 8 658 грн. Купити! Портативный холодильник термоэлектрический Dometic Waeco TCX07 7LTimesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись |
Dometic Waeco TropiCool TCX-07 |
|
При підключенні до автомобільної мережі потужність охолодження становить 38 Вт, а при живленні від 230 В потужність становить 43 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dometic Waeco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dometic Waeco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dometic Waeco TropiCool TCX-07
Ціни на Dometic Waeco TropiCool TCX-07 |
---|---|---|---|---|
Dometic Waeco TropiCool TCX-07 | від 8 658 грн. | 1 пропозиція | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-14 | від 9 600 грн. | 9 пропозицій | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-21 | від 10 520 грн. | 11 пропозицій | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-35 | від 12 120 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →