Штампований диск Dorozhna Karta 2110 5x14/4x98 ET35 DIA58,6
від 1 248 до 2 016 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dorozhna Karta 2110 1
Характеристики
Dorozhna Karta 2110 5x14/4x98 ET35 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhna Karta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhna Karta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dorozhna Karta 2110 5x14/4x98 ET35 DIA58,6
Сортувати
ДОРОЖНАЯ КАРТА ДОРОЖНАЯ КАРТА ВАЗ 2110 R14 W5 PCD4x98 ET35 DIA58.6 | 1 248 грн. |
Диск DK ВАЗ 2110 Silver R14 W5,0 PCD4x98 ET35 DIA58,6 | 1 450 грн. |
Дорожная Карта ВАЗ 2110 5x14 4x98 ET35 DIA58.6 W | 1 420 грн. |
Дорожная Карта ВАЗ 2110 5x14 4x98 ET35 DIA58.6 White | 1 269 грн. |
Диск Дорожня Карта ВАЗ 2110 5x14 4x98 ET35 DIA58.6 S | 1 439 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі