Детектор валют DORS 1300
DORS 1300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DORS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DORS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DORS 1300
Усі ціни 13 →Детектор валют DORS 1300 | 9 476 грн. |
Портативний Ручний Детектор Dors 1300 для перевірки купюр | 28 550 грн. |
Портативний Ручний Детектор Dors 1300 для перевірки купюр | 28 700 грн. |
Механічний Ручний Детектор Валюта DORS 1300 Апарат з детекцією | 33 399 грн. |
Портативний ручний Детектор Dors 1300 для перевірки Банкнот | 28 499 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →