Вантажна шина Doublestar DSR08A 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR08A 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR08A 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 16 →Doublestar DSR08A (ведуча вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 492 грн. |
Doublestar DSR08A (ведущая) 215/75 R17.5 135/133J PR18 | 4 741 грн. |
Double Star DSR08A (ведущая) (215/75R17.5 135J) | 5 034 грн. |
Double Star DSR08A (приводная) 215/75 R17.5 135/133J 18PR | 4 794 грн. |
DOUBLESTAR DOUBLESTAR DSR08A (ведуча) 215/75R17.5 135/133J | 5 184 грн. |
ще 11 пропозицій