Вантажна шина HIFLY HH302 315/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH302 315/80 R22.5 152M 315/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH302 315/80 R22.5 152M
Hifly HH302 (ведущая) 315/80 R22.5 152/149M | 11 711 грн. |
Hifly HH302 ведуча (315/80R22,5 152/149M) 298869 | 11 544 грн. |
Шина Hifly HH302 (провідна) 315/80 R22.5 152/149M | 12 886 грн. |
Модификації HIFLY HH302 315/80 R22.5 152M
Ціни на HIFLY HH302 315/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
HIFLY HH302 315/80 R22.5 152M | від 11 544 грн. | 3 пропозиції | ||
HIFLY HH302 315/80 R22.5 156L | від 11 600 грн. | 7 пропозицій |