Вантажна шина Doublestar DSR116 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR116 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR116 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 16 →Doublestar DSR116 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 319 грн. |
Doublestar DSR116 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J PR18 | 4 906 грн. |
Double Star DSR116 (рулевая) (215/75R17.5 135J) | 4 877 грн. |
Double Star DSR116 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 18PR | 4 950 грн. |
DOUBLESTAR Всесезонна шина DOUBLESTAR DSR116 (рульова) 215/75R17.5 135/133 | 4 929 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Doublestar DSR116 215/75 R17.5 135J
Ціни на Doublestar DSR116 215/75 R17.5 135J |
---|---|---|---|---|
Doublestar DSR116 215/75 R17.5 126L | від 4 606 грн. | 2 пропозиції | ||
Doublestar DSR116 215/75 R17.5 135J | від 4 836 грн. | 16 пропозицій | ||
Doublestar DSR116 225/75 R17.5 129L | від 5 512 грн. | 16 пропозицій |