Зимова шина Doublestar DW08 195/55 R15 85T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Doublestar DW08 195/55 R15 85T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DW08 195/55 R15 85T
Усі ціни 13 →Doublestar WINTERKING DW08 195/55 R15 85T | 1 749 грн. |
Doublestar WINTERKING DW08 195/55 R15 85T | 1 799 грн. |
Зимние шины Doublestar DW08 195/55 R15 85T 1002154544 | 1 824 грн. |
Doublestar WINTERKING DW08 195/55 R15 85T | 1 800 грн. |
Doublestar Winter King DW08 195/55 R15 85T 116172 | 1 907 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →