Литий диск RC Design RC-M1 7x15/5x120 ET45 DIA72,6
від 1 373 до 1 597 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-M1 2
Характеристики
RC Design RC-M1 7x15/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-M1 7x15/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC-M1 (R15 W7.0 PCD5x120 ET45 DIA72.6) KS | 1 375 грн. |
Диски RC Design RC-M1 7x15 5x120 ET45 DIA72,6 (RC) | 1 373 грн. |
RC Design RC-M1 7x15 5x120 ET45 DIA72.6 CS | 1 597 грн. |
RC Design RC-M1 (R15 W7 PCD5x120 ET45 DIA72,6) 1940436 | 1 417 грн. |
Закрити
Схожі