Вантажна шина Doupro ST901 11 R20 152K
Товар застарів 8 450 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 11; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Doupro ST901 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doupro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doupro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Doupro ST901 11 R20 152K
Ціни на Doupro ST901 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Doupro ST901 9 R20 144K | від 7 702 грн. | 10 пропозицій | ||
Doupro ST901 10 R20 149K | від 7 678 грн. | 2 пропозиції | ||
Doupro ST901 10 R20 149L | від 7 485 грн. | 9 пропозицій | ||
Doupro ST901 10 R20 156K | від 8 018 грн. | 7 пропозицій | ||
Doupro ST901 11 R20 156K | від 9 804 грн. | 6 пропозицій | ||
Doupro ST901 12 R20 156K | від 9 995 грн. | 9 пропозицій |