Вантажна шина Ovation VI-702 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-702 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-702 12 R20 156K
Усі ціни 19 →Ovation VI-702 (універсальна) 12.00 R20 156/153K | 12 031 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 12.00 R20 156/153K PR18 | 10 023 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 12 R20 156K | 11 067 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 12.00 R20 156/153K 20PR | 10 000 грн. |
Ovation VI-702 12/80 R20 156/153K | 10 800 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Ovation VI-702 12 R20 156K
Ціни на Ovation VI-702 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-702 8.25 R20 139L | від 6 878 грн. | 18 пропозицій | ||
Ovation VI-702 9 R20 144K | від 7 969 грн. | 15 пропозицій | ||
Ovation VI-702 10 R20 149K | від 8 865 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-702 11 R20 152K | від 10 179 грн. | 19 пропозицій | ||
Ovation VI-702 12 R20 156K | від 9 880 грн. | 19 пропозицій |