Вантажна шина Roadshine RS602 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS602 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS602 12 R20 156K
Усі ціни 16 →Roadshine RS602 (универсальная) 12 R20 156K | 11 016 грн. |
Roadshine RS602 (универсальная) 12.00 R20 156/153K 20PR | 10 900 грн. |
Roadshine RS602 12/80 R20 156/153K | 10 750 грн. |
Roadshine RS602 (Универсальная) (12/80R20 156/153K) | 10 506 грн. |
Вантажна шина ROADSHINE RS602 (ведуча) 12.00R20 156/153K 20PR | 10 815 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Roadshine RS602 12 R20 156K
Ціни на Roadshine RS602 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS602 8.25 R20 139K | від 7 098 грн. | 4 пропозиції | ||
Roadshine RS602 9 R20 144K | від 7 694 грн. | 13 пропозицій | ||
Roadshine RS602 10 R20 149K | від 8 459 грн. | 17 пропозицій | ||
Roadshine RS602 11 R20 152K | від 9 844 грн. | 18 пропозицій | ||
Roadshine RS602 12 R20 156K | від 10 395 грн. | 16 пропозицій |